Zastępstwa

Okres: 22.02.2024 (czw.) - 22.02.2024 (czw.)

Dzień: 22.02.2024 (czw.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45Arasim Robert1Bf|JAJęzyk angielskiA6/1Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Sochoń Mariusz3Tam|t.mechatrM3.J1. Rozruch urządzeń i systemów mechatronicznychB102Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Arasim Robert1Bf|JAJęzyk angielskiA6/1Okienko dla uczniów
2, 08:50-09:35Bujno Aneta2TrJęzyk polskiA110Czech Damian
2, 08:50-09:35Sacharczuk Katarzyna4TpMatematykaA111Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Sochoń Mariusz2Tm|INDM2.J3. Montaż układów elektrycznych i elektronicznychOkienko dla uczniów
2, 08:50-09:35Sochoń Mariusz3Tam|t.mechatrM3.J1. Rozruch urządzeń i systemów mechatronicznychB102Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Arasim Robert3Tf|gr1M4.J4.Posługiwanie się językiem obcym zawodowymBibl.Aleksiejuk Katarzyna
3, 09:40-10:25Arasim Robert3Tf|gr2M4.J4.Posługiwanie się językiem obcym zawodowymA6/1Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Bujno Aneta2Tf|gr1Język polskiBibl.Aleksiejuk Katarzyna
3, 09:40-10:25Bujno Aneta2Tf|gr2Język polskiA110-
3, 09:40-10:25Ołdakowska-Kaczyńska Katarzyna1Tfb|dz1Wychowanie fizyczneSGiMŚwisłocka Elżbieta
3, 09:40-10:25Sienkiewicz-Grodzka Dorota5ThpGeografiaA110Czech Damian
3, 09:40-10:25Sochoń Mariusz1Tar|t.robotykM1.J3. Rysunek techniczny w konstrukcji robotów TR_2022B11Uczniowie przychodzą później
4, 10:35-11:20Arasim Robert1Tfb|i_gr1M1.J3. Posługiwanie się językiem obcym zawodowymC231Malinowska Nina
4, 10:35-11:20Bujno Aneta1TrJęzyk polskiA110Czech Damian
4, 10:35-11:20Sochoń Mariusz1Tar|t.robotykM1.J3. Rysunek techniczny w konstrukcji robotów TR_2022B11Uczniowie przychodzą później
4, 10:35-11:20Sochoń Mariusz2Tm|INDM2.J3. Montaż układów elektrycznych i elektronicznychOkienko dla uczniów
5, 11:30-12:15Arasim Robert3B|JAJęzyk angielskiB107Łukaszewicz Andrzej
5, 11:30-12:15Bujno Aneta1TrJęzyk polskiBibl.Aleksiejuk Katarzyna
5, 11:30-12:15Sochoń Mariusz2TmM2.J3. Montaż układów elektrycznych i elektronicznychB11Supronik Grażyna
6, 12:35-13:20Arasim Robert3B|oprztwsztM5. Język angielski zawodowyB13Zabielski Robert
6, 12:35-13:20Sochoń Mariusz1Bf|INDInformatykaOkienko dla uczniów
7, 13:30-14:15Arasim Robert4Tp|t.mechatrM5.J3. Język angielski przy pracach eksploatacyjnych i programistycznych.B13Zabielski Robert
7, 13:30-14:15Sochoń Mariusz3Tam|t.mechatrM3.J1. Rozruch urządzeń i systemów mechatronicznychA7Wilczewski Andrzej
8, 14:35-15:20Arasim Robert4Tp|t.mechatrM5.J3. Język angielski przy pracach eksploatacyjnych i programistycznych.B13Zabielski Robert
8, 14:35-15:20Sochoń Mariusz3B|mechatronObrabiarki CNCD6Wyszyński Bogumił
10, 16:20-17:05Szymanowska Agata2As|gr2Wykonywanie pracy biurowej w administracjiRydzewska Ewa
11, 17:10-17:55Szymanowska Agata2As|gr2Wykonywanie pracy biurowej w administracjiRydzewska Ewa
12, 18:00-18:45Szymanowska Agata2As|gr2Wykonywanie pracy biurowej w administracjiRydzewska Ewa

Zastępstwa dyżury

Okres: 22.02.2024 (czw.) - 22.02.2024 (czw.)

Dzień: 22.02.2024 (czw.)
GodzinaNauczycielMiejsce dyżuruZastępcaUwagi
10:25-10:35Bujno AnetaSzkoła piętroKowalska Danuta
11:20-11:30Bujno AnetaSzkoła piętroKowalska Danuta
12:15-12:35Bujno AnetaSzkoła piętroKowalska Danuta