UWAGA!!!

Już mamy podpisaną umowę o współpracy pomiędzy przedstawicielem firmy Talent Odyssey Ltd. a przedstawicielem Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Białymstoku.

ORGANIZUJEMY WYJAZD NA PRAKTYKĘ ZAWODOWĄ W RAMACH AKREDYTACJI PROJEKT NA LATA 2023/2024.

Wszyscy uczniowie z ZSZ Nr 2 w Białymstoku (mający ukończone 16 lat), chętni do poznania warunków pracy, kultury, smaków kuchni / Greckiej/Cypryjskiej/ Tureckiej – mogą składać deklaracje uczestnictwa w praktyce zawodowe pobrane ze strony poniżej.

Termin składania deklaracji upływa w dniu 15.12.2023. Pokój B9.

Już dziś się pośpiesz i złóż deklaracje wypełnioną jak najszybciej – bilety lotnicze uciekają.

Deklaracja        Zgłoszenie rekrutacyjne »

Regulamin rekrutacji        Regulamin rekrutacyjne »

Lista zakwalifikowanych uczestników       Lista wstępna »

Lista ostateczna zakwalifikowanych uczestników       Lista »

NAUCZYCIELU !!!

Deklaracja uczestnictw dla nauczycieli       Deklaracja »

Już zaczynamy nasze spotkania na Kursach przed wyjazdowych. Poniżej harmonogram spotkań. Przypominam obecność obowiązkowa na każdym spotkaniu. Ewentualne zmiany spotkań bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego.

Harmonogram kursów       Harmonogram »

Już w końcu jest CYPR!!!.

Nasi uczniowie z grupy Cypryjskiej właśnie wylądowali. Droga do Limasol jest męcząca po całej nocy na lotnisku i w samolocie.

Teraz można chwilę odpocząć.

Droga do hotelu – jeszcze 60 km.

I w końcu hotel

Nasz czas wolny i praca w zakładach na Cyprze w Limasol.

NIE TYLKO UCZNIOWIE UCZESTNICZĄ W WYJAZDACH NA ERASMUSA.

Również nasi nauczyciele odbywają zajęcia w szkołach Sycylijskich z „Job shadowing” – 10.05 -16.05.2024.

O to kilka zdjęć z pobytu w szkole hotelarsko-gastronomicznej oraz mechanicznej w Palermo.