Projekty na rok szkolny 2015/2017

*******************************************************************************************************

ERASMUS + Akcja K1
projekt na lata 2015/2017
pt;”Mobilność edukacyjna kluczem do drzwi kariery”.

Realizacja Emilia-Romagna/Włochy
I grupa (8 uczniów)- październik 2016
II grupa (12 uczniów) – maj 2017

GRUPA II.

UWAGA wszyscy chętni uczniowie w zawodzie: technik usług fryzjerskich oraz mechatronik myślący o wyjeździe na staż zawodowy do WŁOCH w II grupie, mogą składać dokumenty do koordynatora projektu W. Kalinowskiego lub Pani L. Tiszuk już od dnia 19.12.2016r. Dokumenty do pobrania poniżej:

Załącznik 1. pdf»
Załącznik 2 .doc »
Regulamin rekrutacji.pdf»

Nauczyciele pragnący wyjechać na job schadowing do Włoch w grupie majowej lub osoby pragnące pozostać opiekunami stażu składają dokumenty u koordynatora projektu W. Kalinowskiego. Dokumenty do pobrania poniżej:

Dokumenty nauczyciel»

Informacje związane z kryterium wyboru uczniów jak i nauczycieli znajdują się w Regulaminie rekrutacji powyżej. Informacje o zakończeniu rekrutacji i o wynikach wstępnych zostaną opublikowane w dniu 16.01.2017r.

GRUPA I.
Lista uczniów zakwalifikowanych do wyjazdu na praktykę zawodową do Włoch.

Lista Rekrutacyjna »
Harmonogram zajęć przygotowujących na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ do Włoch.

Harmonogram »

Rekrutacja na wyjazd I grupy do Włoch w październiku 2016 odbędzie się od 04.01.2016r. Dokumenty należy składać bezpośrednio do koordynatora projektu Wiesława Kalinowskiego. Regulamin rekrutacji i potrzebne dokumenty znajdują się poniżej.
NIEZBĘDNE MATERIAŁY do rekrutacji na wyjazd w październiku 2016 należy złożyć do dnia 20.01.2016
( I grupa)
dokumenty do pobrania poniżej.

Załącznik 1. pdf»

Załącznik 2 .doc »
Regulamin rekrutacji.pdf»

Nauczyciele – chętni do wyjazdu jako opiekunowie grupy proszeni są o zgłoszenia do koordynatora.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych chętni na wyjazd do Bolonii – Włochy forma Job -Shadowing (składanie dokumentacji także do 20.01.2016 u koordynatora projektu)

Dokumenty nauczyciel»

Lista nauczycieli zakwalifikowanych na wyjazd:

LISTA »
I już pierwsza grupa uczniów wyjechała na praktykę zawodowa do Włoch. Oto krótka relacja fotograficzna z wyjazdu:

Dołączyli do wybranej grupy uczniów również nasi nauczyciele:

Nasza wspólna wycieczka do FLORENCJI.