UWAGA !!!

Rozpoczęty nabór na nowy wyjazd na praktykę zawodową. Link poniżej.

Nauczycielu!!! Masz szansę wziąć udział w Obserwacji pracy (Job shadowing) w Granadzie – Hiszpania już w miesiącu marcu. Jeżeli Twoja znajomość języka angielskiego jest w stopniu komunikatywnym i jesteś nauczycielem zawodu sprawdź Regulamin rekrutacji i zgłoś swoją kandydaturę na wyjazd wypełniając dokumenty rekrutacyjne i zdając je do koordynatora projektu maksymalnie do dnia 31.01.2023.

Deklaracja        Zgłoszenie rekrutacyjne »

Jeśli jesteś miłośnikiem HISZPAŃSKICH KLIMATÓW i chcesz poznać kulturę iberyjską to:

Lista wstępna uczestników Praktyki zawodowej w Hiszpanii        Lista wstępna »

Lista ostateczna uczestników Praktyki zawodowej w Hiszpanii        Lista ostateczna »

Deklaracja        Zgłoszenie rekrutacyjne »

Regulamin Rekrutacji  –   REGULAMIN »

Uwaga uczestnicy wyjazdu rozpoczynamy kursy przygotowawcze do realizacji praktyki zawodowej w Hiszpanii. Harmonogram spotkań w ramach kursów:        Harmonogram »

Przygotowania w toku.

Kursy są męczące ale……. później będzie lepiej:

Nasi reprezentanci już są w Hiszpanii.

Grupa 14 uczniów z różnych zawodów jest na stażu zawodowym w przepięknym mieście GRANADA – Andaluzja Hiszpania. Możemy im tylko pozazdrościć.

W czasie naszego pobytu odwiedził nas koordynator projektów. Monitoring odbył się w połowie naszego pobytu w Granadzie.

Powrót z Granady – Hiszpania

No i cóż możemy już tylko teraz powspominać naszą praktykę zawodową i pobyt w przepięknej Granadzie. Hiszpania będzie się teraz kojarzyła z stromym podchodzeniem i schodzeniem z górek oraz przepięknych widoków, naszych przygód i miejsc które zobaczyliśmy między innymi (Kordoba – pa pa).

Niestety już jest nasza codzienność szkolna, i znowu do pracy.

Job shadowing

Nie tylko uczniowie ale również i nauczyciele z przedmiotów zawodowych biorą udział w zajęciach szkolnych i obserwacji. Nasza dwójka nauczycieli obserwuje zajęcia w  ESO-Bachillerato-FP Básica-Grado Medio-Grado Superior – Granada, oraz Centro de Formation Profesjonal la Inmaculada.

Nie tylko w szkole macierzystej ale również w szkole hiszpańskiej trzeba się wykazać swoimi umiejętnościami zawodowymi. Nasi nauczyciele na przerwie z dyrekcja szkoły zawodowej w Granadzie, w czasie zajęć i z Certyfikatami.