15-06-2023r.

UWAGA !!!

JEDYNA TAKA OKAZJA DLA HOTELARZY!!!

Jeżeli jesteś uczniem technikum hotelarskiego to powinieneś skorzystać z możliwości wyjazdu na PRAKTYKĘ ZAWODOWA do przepięknej TURYNGII – NIEMCY (październik 2023).

Termin składania dokumentów (DEKLARACJI ) upływa w dniu 21.06.2023 ( środa) składamy w pokoju B9 lub u Pani U. Świętochowskiej. Warto się pośpieszyć.

Deklaracja zgłoszeniowa do pobrania: DEKLARACJA

Lista wstępna uczestników:  LISTA

Lista ostateczna;  LISTA  OSTATECZNA

Harmonogram kursów przygotowawczych;  HARMONOGRAM

Lista rzeczy do zabrania :  Checkliste

Instrukcja dla praktykantów :  Merkblatt für Praktikanten

Kursy  –  czas zacząć!!!

I już !.

Nasze gwiazdy z hotelarstwa już są w drodze na miejsca praktyk w Niemczech.

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i Brama BrandenburskaMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, Brama Brandenburska i kopuła ReichstaguMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i Brama Brandenburska

Pierwszy dzień praktyk. Zapoznanie się z miejscem praktyk z Hotelem i współpracownikami. Poznanie swoich mentorów – to już dziś. Zaczynamy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób

Nadszedł czas powrotu do szkolnego życia.

Podsumowaniem wyjazdu oraz podzielenie się swoimi spostrzeżeniami z rówieśnikami odbyło się w czasie Akademii „Przeżyjmy to jeszcze raz”. Zainteresowanie taką formą ewaluacji zawsze jest ogromne. Brawo uczestnicy i organizatorzy.